logoBilgi ekonomisine geçişle birlikte, başarılı olmak ve rekabet avantajı elde edebilmek için bilgi yönetimi hayati önem kazanmaya başlamıştır. “Stratejik Yönetim” ve “Kaynak Temelli Yaklaşım” açısından bakıldığında firmaların hayatta kalabilmek ve ilerleyebilmek içim, değerli, nadir, taklit edilemez ve ikame edilemez kaynaklara sahip olması gerekmektedir. Bir kuruluş için “insan kaynakları” bu şartları sağlayan en önemli varlıklardan biridir. İnsan kaynakları değerinin artırılması, nitelikli personelin seçilmesinin yanı sıra doğru ve kaliteli eğitimlerin verilmesine bağlıdır.
FARKADEMİ Eğitim ve Danışmanlık, bireyler ve kurumlar için, fark edilir kalite artışı, verimlilik ve rekabet avantajı sağlayan eğitimler ve uzmanlık alanları doğrultusunda kurumların ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Alanında uzman akademisyen ve profesyoneller tarafından, ihtiyaçlara tam olarak cevap vermek üzere esnek bir şekilde hazırlanan, teori ve uygulamayı bir arada sunan, özellikle yenilikçi düşünme ve inovasyon performansını artırmaya yönelik, uygulama odaklı eğitimler bizi rakiplerimizden farklı kılmaktadır.

Misyon:
Bireyler ve kurumlara yönelik, fark edilir kalite artışı, verimlilik ve rekabet avantajı sağlayan eğitimler sunmak ve uzmanlık alanları doğrultusunda kurumların ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmeti vermek.

Vizyon:
“Kalite”, “Stratejik Yönetim”, “Girişimcilik” ve “İnovasyon” konularında Türkiye’de ilk akla gelen eğitim kuruluşu olmak.

Değerlerimiz:
Farklı
Azimli
Renkli
Kaliteli
Atak
Dürüst
Esnek
Müşteri Odaklı
İnovatif

“Burada, aynı yerde kalabilmek için bile bütün gücünle koşman gerekir. Eğer bir yere gitmek istiyorsan hızını en az iki kat arttırmalısın…” Lewis Carrol-Alice Harikalar Diyarında